KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385088
nr 1338 5088
Erik Lo Ohlqvist
(1914-2004), Sverige
Oljemålning, Sydländskt landskap, Signerad. Olja på duk, 60x50 cm
måndag 27 juli 2020
kl 18:25:06
Erik Lo Ohlqvist
Läs mer om Erik Lo Ohlqvist